top of page
logo_oc2.jpg

HİZMETLERİMİZ

Kdv İadesi ve Tasdik İşlemleri

Bu öğe ne hakkında? Bunu ilginç kılan nedir? Değişik bir başlık ekleyerek ziyaretçilerinizin dikkatini çekin...

Gümrük ve Dış Ticaret İşlemleri

İthalat vergileri ve dış ticarete ilişkin harcamalar, işletmelerin kârlılığı üzerinde doğrudan etkilidir. Mevzuat sürekli değişmekte olduğundan işletmeler adımlarını daha dikkatli atmalılar. Biz bu anlamda tüm uyum ve kontrol denetlemelerini yapıyor, değişen mevzuatın takibinde oluyor, tüm fırsatları yakalayıp riskleri öngörerek şirketlere danışmanlık yapıyoruz.

Yönetim ve Yatırım Danışmanlığı

Şirketinizin yönetim sistematiğini değerlendirerek, mevcut imkân ve kaynakların israf edilmeden en doğru şekilde, en doğru amaca uygun sarf edilmesine, mali sistemde iyileştirmenin sağlanmasına, karlılığının arttırılmasına ve pazarın genişletilmesine yardımcı oluyoruz.

Vergi ve Mali Mevzuat Danışmanlığı

Bireysel veya kurumsal vergi işlemlerinizin kanunlar doğrultusunda hazırlanıp ödenmesi konusunda destek veriyor, mevzuat dahilinde faydalı çözüm önerileri ile mali etkinliklerinizi arttırıyor ve yönlendirmelerde bulunuyoruz.

Vergi Planlaması

Güncel mevzuat doğrultusunda her türlü teşvik ve indirim fırsatlarını yakalıyor ve olası risklere ve cezai yaptırımlara karşı öngörülü davranarak profesyonel çözümler ile vergi yönetiminizi sağlıyoruz.

Denetim ve Danışmanlık

Kalite ve verimliliği arttırmak açısından şirketinizin standartlara, vergi kanunlarına ve mevzuata uygunluğunu denetliyor, risk tespitinde bulunuyor, finansal analizlerini ve değerlendirmelerini yapıyoruz.

Please reload

Bize Ulaşın

Olcay Er Yeminli Mali Müşavirlik

ADRES
Çobançeşme Mah.  Sanayi Cad.   No:44   Blok:D Daire:111

Nish İstanbul Residence
Bahçelievler / İstanbul


Tel:     0212 422 89 12
Faks: 0212 422 89 13
Mail:   olcayer@olcayer.com.tr


          

Bizi Takip Edin
  • LinkedIn Sosyal Simge
  • Heyecan Sosyal Simge
  • YouTube Sosyal Simge
bottom of page